AK Parti Nevşehir İl ve İlçe Teşkilatı, İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

AK Parti Nevşehir İl ve İlçe Teşkilatı,  İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

iftar2016_(1)

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’in ev sahipliğinde, Pforzheim Parkında düzenlenen iftar yemeğime, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar’ın yanı sıra, AK Parti İlçe, Belde ve köy başkanlarının yanı sıra İlçe, Kadın ve Gençlik kolları yöneticileri ve Mahalle Temsilcileri katıldı.

İftar yemeğinin ardından AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 11 ayın sultanı Ramazan ayında iftar yemeğinde bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

İftar yemeklerine gösterilen yoğun ilginin kendilerini onurlandırdığını belirten Tanrıver, “Ramazan ayının böylesine manevi bir ortamda yaşandığı dönemde, bir araya gelmenin mutluluğu içindeyiz. Ramazan ayının güzelliklerinin yılın 365 güne yayılması dileğiyle hepinize hürmetlerimi sunuyorum ” diye konuştu.

Daha sonra Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Ramazan ayının önemini dile getirdiler. İftar programı yapılan dualarla son erdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ