Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AK Parti Nevşehir 7. Olağan Kongresi Bayram Havasında Geçti

AK Parti Nevşehir  7.  Olağan Kongresi Bayram Havasında Geçti

AK Parti  Nevşehir 7. Olağan Kongresi, Damat İbrahim Paşa Spor salonunda yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da canlı bağlantı ile katıldığı AK Parti 7. Olağan Kongresine katılan AK Parti Çevre ve Kültür Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan,  her şehrin bir ruhu olduğunu belirterek, Nevşehir’in de Hacıbektaş Veli’nin ruhunu yansıtması açısından vazgeçilmez bir önem taşıdığını belirtti.

Düşünceleri ile sadece yaşadığı yüzyılda değil, bugün tüm dünyanın ihtiyaç duyduğu temel değerleri barındıran Hacıbektaş Veli’nin bu anlamlı yaşam tarzının örnek alınması gerektiğine işaret eden Karaaslan; “Anadolu insanının yaşadığı bu coğrafya da Hacıbektaş Veli’nin o duygusuna, o bakış açısına 21. Yüzyıla gelmemize rağmen halen ihtiyacımızın olduğu bir gerçek. “

Karaaslan ,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Topunuz Gelin’ dediği bir grubun halen hedef gösterme,hedef saptırma ve itibarsızlaştırma operasyonuna devam ettiğini ve bugün de bunu AK Parti Grup  Başkanı Özlem Zengin üzerinden yaptıklarını dile getirerek şunları söyledi; “  AK Parti Grup Başkanı Özlem Zengin üzerinden hakikaten Cumhurbaşkanının ‘ Topunuz Gelin’  dediği bir grup var ya,o  grubun topunun aynı şekilde bir  hedef gösterme ve bir hedef saptırma  yada itibarsızlaştırma operasyonu içerisine girmiş oldukları görülüyor.Bu ülkenin kadınları çok çekti bunlardan.,Bu ülkenin kadınları daha çok yakın bir geçmişe kadar  en temel haklarından mahrum edildi bunlar tarafından .Okumaları istenmedi, iş hayatına ve siyasete atılmaları istenmedi bunlar tarafından. Yüzyıllar öncesinde yaşanmadı bunlar.,bunlar yakın bir geçmişte yaşandı.Ve biz Türkiye  Cumhuriyeti Devletinin geleceğine inşallah sahip çıkacak kadınlarla birlikte yol yürürken, ve biz  bu vizyonun,bu stratejinin birebir temsilcisi olan gençler ile yol yürürken bizler her zorluğu aşacağımız gibi onlara asla fırsat bırakmayacağız.”dedi.

Mustafa Rauf YANAR

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın

video konferans yöntemiyle katıldığı 7. Olağan Kongremizi adeta bir bayram havasında müthiş bir coşku içerisinde gerçekleştirdik.

Yaklaşık 3 buçuk yıldır beraber büyük bir özveri ile çalıştığım kardeşlerime, 3 kademe ilçe başkanlarım dahil tüm teşkilatımıza defaten teşekkür ediyor, yeni dönemde görev alan kardeşlerime ve Onurla Şerefle taşıdığım il başkanlığı görevimi bugün kendisine devretmiş olduğum Kıymetli başkanım değerli ağabeyim Ali KEMİKKIRAN’a  bir kez daha başarılar diliyorum.

Dün olduğu gibi bugün de, yarın da liderimizin ve de teşkilatamızın emrindeyim.İnanıyorum ki yol arkadaşım, kıymetli il başkanım ve değerli Teşkilatı bu kutlu davaya layıkıyla hizmet edecektir.

Gençliğimin en güzel yıllarını Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yürüyüşüne denk getiren Rabbime de binlerce kez hamd ediyorum. Dedi.

 

Mustafa AÇIKGÖZ

Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşuyla, devletimizin gücüyle, kahramanlarımızın yazdıkları destanlarla, Cumhur İttifakımızla terörün kökünü kazıyacağız inşAllah… Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, fedakar gazilerimize acil şifalar diliyorum. Kahraman yiğitlerimize selam olsun…

Kaderi; kahraman milletimizin kaderiyle bir olan, gönlü iman, yüreği vatan sevgisiyle dolu olan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recerp Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğindeki AK Davamıza mezara kadar bağlı kalmaya yemin ettik.

Recep Tayyip Erdoğan, kırmızı çizgimizdir

Onun aldığı kararlarda, bize saygı duymak düşer.

Allah’ın izni, milletimizin teveccühü ile milletimize hizmet etmek bizlere nasip olduysa, bize düşen hesabî değil hasbî çalışmaktır; DAVA İnsanı olabilmektir.

Şair Sezai Karakoç’un deyimiyle “Biz koşu bittikten sonra da koşan atlarız.”

Teşkilatımızda emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 7. Olağan İl Kongremizle görevi devralan Ali Kemikkıran Başkanıma, yönetimine başarılar diliyorum.

Hayırlı olsun.

 

YÜCEL MENEKŞE

İnandığımız Yolda AK Dava Yolunda Durmadan Yorulmadan Yürümeye Devam…

AK PARTİ Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN

’ın video konferans yöntemiyle katılım sağladığı 7. Olağan İl Başkanlığı Kongremizi büyük bir coşku ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Görevi devreden Mustafa Rauf YANAR Başkanıma ve Yönetimine yapmış oldukları çalışmalar İçin teşekkür ediyor, görevi devralan Başkanımız  Ali KEMİKKIRAN

ve Yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan İl dışından gelen misafirlerimize ve hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ