AK PARTİ AVANOS İLÇE TEŞKİLATI TBMM’DEYDİ

AK PARTİ AVANOS İLÇE TEŞKİLATI TBMM’DEYDİ

15032878_207271889716444_8963512036607152728_n

AK Parti Avanos İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL ve Yönetim Kurulu üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde  Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir GİZLİGİDER, Murat GÖKTÜRK ve Mustafa AÇIKGÖZ’ün konuğu oldular.  Başbakan Binali Yıldırım’ın konuşmasını dinlemek için grup toplantısına katılan heyet   Başbakan Binali YILDIRIM’ın grupta ki konuşması  sonrası Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER  ile Avanos İlçe Teşkilatı,  bir süre sohbet ederek Avanos’un sorunları ve  güncel konular üzerine sohbette bulundular.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER ” Avanos İlçe Teşkilatımızı misafir ettik, Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan İlçe teşkilatımıza teşekkürler ” dedi. Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat GÖKTÜRK Avanos İlçe Teşkilatını Mecliste Görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Mustafa AÇIKGÖZ  ise  ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM başkanlığında haftalık olağan grup toplantımızı gerçekleştirdik. AK Parti grup toplantımızda Avanos İlçe Teşkilatımızı ağırlamaktan onur duyduk. AK Parti olarak, Biz büyük bir aileyiz.” dedi.   Avanos Heyeti günün anısına Milletvekillerine Avanos el yapımı birer tabak hediye etti. Daha sonra AK Parti Genel Başbakanı ve Başbakan Binali Yıldırım ve AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa AÇIKGÖZ, Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER  ile birlikte hatıra fotoğrafı çekindiler.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ