2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güvenlik Toplantısı Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ Başkanlığında Yapıldı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güvenlik Toplantısı Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ Başkanlığında Yapıldı

güvenlik (600 x 338)2017-2018 Yılı Eğitim Öğretim Güvenliği 2. Dönem Toplantısı, Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ’in Başkanlığında Yapıldı.

 

Avanos Belediyesi Toplantı Salonunda düzenlenen, 2017-2018 yılı Eğitim-Öğretim Güvenliği 2. Dönem Toplantısına, Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, Avanos Belediye Başkanı İsmet İNCE, Avanos İlçe Jandarma Komutanı  J. Bnbş. Onur GÜVEN, Avanos İlçe Emniyet Müdürü Faruk YAMAN,  ilgili daire amirleri, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, mahalle, köy ve belde  muhtarları ile vatandaşlarımız katıldı.
Toplantıda ilçemizde, beldelerimizde ve köylerimizdeki okullarda, çocuk ve gençlerimizin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim görmelerini sağlamak adına alınması gereken güvenlik tedbirleri görüşüldü, okullarımızın güvenlik kamera durumları ve eksikliklerin giderilmesi hususunda yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Okullarda ve çevresinde oluşabilecek çevresel riskler ve suç türlerinin de ele alındığı toplantıda Kaymakam Murat Çağrı ERDİNÇ, okulların huzur ve güvenliğini ilgilendiren tüm konularda eğitim camiasının, muhtarların ve vatandaşlarımızın bilinçli ve duyarlı bir şekilde hareket etmelerini beklediklerini ve eğitim öğretim güvenliği konusunda tüm paydaşların işbirliğinin önemini vurguladı.
Avanos Belediye Başkanı İsmet İNCE Okulların Etrafına park eden araçlarla ilgili önerilerini sundu,  İlçe Emniyet Müdürü Faruk YAMAN ;İlçede Emniyet Teşkilatı olarak yapılan uygulamalar ve Okul Servislerinin denetimleri hakkında bilgilendirme yaptı  İlçe Jandarma bölük Komutanı J. Bnbş. Onur GÜVEN Belde ve Köyler ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların önerileri ile toplantı tamamlandı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ