BAŞKAN İNCE ALAADDİN MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN İNCE ALAADDİN MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

İNCE

“Başkanlık Odası Sokakta” projesi kapsamında Belediye Başkanı İsmet İnce çalışma odasını Alaattin Mahallesine taşıdı.

Belediye Başkanı İsmet İnce, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri, CHP İlçe Başkanı Alper İbaş, Alaattin Mahallesi Muhtarı İhsan Balkan ve vatandaşların katılımı ile halkla buluşup isteklerini ve görüşlerini dinlemek üzere Başkanlık Odası Alaattin Mahallesine kuruldu.

Başkan, sabahtan akşama kadar kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti. Vatandaşların taleplerini dinledi aynı zamanda belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında da vatandaşlara bilgiler verdi. İlkini Yeni Mahallede yaptığımız “Başkanlık Odası Sokakta” projemize halkımızın ilgisi Alaattin Mahallesinde de yoğun oldu. Mahalle sakinleri ile birlikte sohbet edilerek, istişarede bulunuldu. Vatandaşlardan ve Mahalle sakinlerinden ikramlar yapıldı.

Başkanın sokaktaki çalışma masasına ziyaretler öğle arasında da devam etti. Alaattin Mahallesi Muhtarı İhsan Balkan öğle yemeği ikramında bulundu.

Başkanın çalışma odasını mahalleye taşıması ve isteyen herkesin dilediği bir vakitte ziyarette bulunabilmesinin çok güzel bir uygulama olduğunu ifade eden mahalle sakinleri, Belediyenin yeni projesinden memnuniyet duyduklarını belirttiler. Aynı zamanda mahallelerine yapılmasını istedikleri talepleri Başkana ilettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ