Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, Özkonak Kasabasını Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, Özkonak Kasabasını Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

OZKONAK

Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ ile beraberindeki daire amirleri Özkonak Belediye Başkanı  İlker YÜREKLİ’ yi makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı  İlker YÜREKLİ, Kaymakam Murat Çağrı ERDİNÇ’e Özkonak Kasabası hakkında bilgi verdi.
 Başkanlık binasından ayrılan heyet Hacı Halil TÜRKKAN Anadolu Lisesine ait pansiyonunda incelemelerde bulundu.
Burada pansiyon hakkında bilgiler alarak,  Hacı Halil TÜRKKAN Anadolu Lisesine geçen Kaymakam ERDİNÇ  derslere iştirak ederek öğrencilerle yakından ilgilendi  okul yönetiminden okul hakkında bilgiler alarak istek ve taleplerini dinledi.
Mevlüt ÖZDEN Vakfı  Huzurevini ziyaret eden heyet Belediye Başkanı  İlker YÜREKLİ’den Huzurevi hakkında bilgiler alarak binayı gezdi. Sonrasında Sağlık Ocağını ziyaret eden Kaymakam ERDİNÇ yönetim ve doktorlardan bilgiler alıp ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Daha sonrasında jandarma Karakolunu ziyaret eden Kaymakamımız binada incelemelerde bulunarak vatani görevini yapan askerlerle sohbet edip istek ve taleplerinin dinleyerek askerlerimize hayırlı teskereler diledi.
Özkonak Kasabasındaki Kütüphaneyi gezen heyet sonrasında Özkonak Mareşal Fevzi ÇAKMAK ilkokulunu ziyaret etti. Burada sınıfları gezerek incelemelerde bulundu. Okul yönetimi hakkında bilgiler alan Kaymakam ERDİNÇ istek ve taleplerinin olup olmadığı sordu.  Buradan Özkonak Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakamımız ve beraberindeki heyetle okulu gezerek okul yönetimi hakkında bilgi aldı, istek ve talepleri dinledi.
Ardından Özkonak Kasabasında vadi yürüyüşünde bulunan Kaymakam Murat Çağrı ERDİNÇ, vadideki yapıları inceleyerek Belediye Başkanı  İlker YÜREKLİ’ den bilgi aldı.
Özkonak yeraltı şehri ve Belha Manastırı ziyaret eden Kaymakam ERDİNÇ bölgede bulunan bu turistik yerler hakkında bilgiler aldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ