AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ EBUBEKİR GİZLİGİDER SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ EBUBEKİR GİZLİGİDER SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ

feralan gizligider

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekilimiz Ebubekir GİZLİGİDER hafta sonu Nevşehir’de Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

GİZLİGİDER ilk olarak Nevşehir Memur-Sen İl temsilciliğini ziyaret ederek yeni binalarının hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu, Memur-Sen İl yönetimi ile istişarelerde bulunduktan sonra Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneğini ziyaret eden GİZLİGİDER dernek yöneticileri ile sohbet ederek yaptıkları hizmetler için teşekkür etti. Ardından Semerkant Buhara İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden GİZLİGİDER vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı ve hayır duası istedi.

Muhtarlar gününü de unutmayan GİZLİGİDER Nevşehir Muhtarlar derneğini ziyaret ederek yapılan ve yapılacak olan hizmetleri değerlendirdi ve ‘’muhtarlarımız yerel idarenin çekirdeği ve ilk temas noktasıdır’’, diyerek ziyaretini sonlandırdı. Programına Kavak Kasabasını ziyaret ederek devam eden GİZLİGİDER esnaf ve hasta ziyaretlerinde bulunurken, yapılan hizmetlerden çok memnun kaldıklarını dile getiren kasaba halkı büyük bir ilgi ve alaka ile GİZLİGİDER’i ağırladı.

NEVŞEHİRSPOR’UMUZU ŞAMPİYON YAPACAĞIZ

STK ziyaretleri sonrasında Nevşehirspor taraftar grubu ile bir araya gelerek taraftar gruplarımız ile istişarelerde bulunan GİZLİGİDER, Ak Parti Milletvekilleri olarak sporun ve sporcunun her zaman yanındayız ve destekçisiyiz diyerek Nevşehirspor’a olan desteğini bir kez daha dile getirdi ve ardından Yozgatspor ile oynanacak olan deplasman maçı için taraftarlarımıza otobüs sözü verdi.

GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ

Belde ziyareti ardından akşam saatlerinde HBVÜ-ÜniAK gençleri ile bir araya gelen GİZLİGİDER gençler ile uzun uzun sohbet ederek gençlerin izlemesi gereken yollardan bahsetti.‘Gençlik bizim geleceğimiz ve her şeyimiz’ diyen GİZLİGİDER gençlere ufuklarını geniş tutmaları gerektiği ve sadece okuyup memur olma zihniyetini kırmaları ve bir yere bağlı kalmamaları gerektiğini söyledi ve Meclis’te çalışmalarına devam eden Bütçe görüşmelerine ve Genel Kurul çalışmalarına katılmak üzere Ankara’ya dönüş yaptı.

 

 

              

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ